Kolorowanki dla dzieci

Chcemy zwrócić szczególną uwagę Państwa na kolorowanki. Kolorowanki, malowanki dla dzieci to dobra zabawa dla najmłodszych. Dzieci uwielbiają kolorować. Na stronie misiabela.pl znajdziecie darmowe kolorowanki dla dzieci oraz labirynty i zadania połącz punkty.

Zanim dziecko pójdzie do szkoły powinno osiągnąć odpowiedni poziom rozwoju funkcji psychicznych potrzebnych w dalszej nauce. Do tego przydatne są m.in. różnego rodzaju kolorowanki, szlaczki, łączenie punktów, uzupełnianie wzorów. Zabawa tego typu rozwija zdolności manualne Twojego dziecka, uczy spostrzegawczości i dokładności, zapewnia dzieciom zajęcie na długie godziny. Poza rozwojem manualnym pomagają dziecku uwierzyć we własne możliwości i talent, a co najważniejsze - dostarczają dziecku radości.


Na stronie chcemy pomóc i ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody, pokazać piękno i bogactwo naszej przyrody, pobudzić naturalną ciekawość dzieci. Dlatego też kolorowanki nie zawierają postaci z filmów Disneya, jak Auta, Kubuś Puchatek, Kurczak Mały,Rogate Ranczo czy popularnych seriali animowanych takich jak Ben10, Młodzi Tytani, Pojedynek Mistrzów, Kimkolwiek, których zapewne macie państwo dość. Na stronie chcemy rozmawiać z dziećmi o fascynującej przyrodzie, tej polskiej, ale również z innych kontynentów. Podczas spacerów, wycieczek i wakacji jest wiele okazji do obserwowania fauny i flory. Niech drzewa, ptaki czy inne zwierzęta nie będą dla dzieci bezimienne. Wiedza zdobyta na kolorowaniu może stać się inspiracją do odkrywania tajemnic świata przyrody. Obrazki do kolorowania przeznaczone są dla maluchów, a także dla dzieci, które już same zaczynają czytać, bowiem rysunki zaopatrzone są krótkimi podpisami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *